14 липня 2022 року, о 10.43, три ракети росіян влучили у площу Перемоги в м. Вінниця. Одна з них впала на автостоянку, поряд з діагностичним центром «Нейромед». Від вибуху будівля моментально зайнялася. Медцентр перетворився на вогняну пастку.
Висловлюємо глибокі співчуття родинам, які втратили своїх рідних. Світла пам’ять адміністратору Катерині Гулі, менеджеру Тетяні Харченко, дитячому неврологу Павлу Ковальчуку, неврологу Наталі Фальштинській.
Світла пам’ять відвідувачам: Галині Олексівій, Вікторії Рекуті, а також її сину, 7-річному Максиму Жарію, усім загиблим вінничанам. Співчуття постраждалим...